Vánoční besídka v MŠ 2022

Jedno prosincové odpoledne, jsme se sešli i s rodiči ve školce a prožili jsme krásné odpoledne. Nastala totiž chvíle na kterou jsme se dlouho těšili a všechno trénovali a tou byla vánoční besídka.  Nejdříve jsme všechny naše hosty přivítali krásnou říkankou, potom přišla na řadu čertovská polka, ke které jsme měli naučený i taneček, další na řadě byla básnička pro Mikuláše a poslední vánoční písnička pro Ježíška. Rodičům se naše vystoupení moc líbilo a po skončení programu, jsme ještě poseděli u cukroví. Ještě jsme si trošku pohráli s hračkami ve školce a ukázali rodičům s čím si nejvíce hrajeme a byl čas na loučení. Vánoční čas nám rychle utíká a my už se nemůžeme dočkat až přijde Ježíšek.