více informací
Zpět

Halloweenské zábavné odpoledne v ŠD

Zpět na seznam článků

V úterý 31. 10. proběhlo ve školní družině zábavné halloweenské odpoledne spojené s malým tvořením, kterého se zúčastnilo celkem 20 rodin – 25 dospělých a 27 dětí. V úvodu si děti zahrály židličkovanou a pak už se pustily do měření sil se svými rodiči. Přefukovaly duchy ze své poloviny na polovinu rodičů, létaly na koštěti, nosily oko na lžíci, běžely v holinách a plášti a přesouvaly se jako pavoučkové. Síly byly dost vyrovnané. Jednou vyhrálo družstvo dětí, podruhé zas družstvo rodičů. Také se všichni pobavili u hry: Kdo je duch, protože v takovém množství velkých a malých strašidel nebylo vůbec jednoduché uhodnout, kdo je pod prostěradlem schovaný. Po závodech si děti ještě zatancovaly a všichni včetně rodičů dostali malou halloweenskou odměnu. Na závěr, kdo chtěl, si mohl vyrobit ducha na zavěšení nebo záložku do knížky v podobě netopýra. Rodiče i děti si společné zábavné odpoledne moc užili.

Irma Vaňková


Galerie