Važení rodiče budoucích žáků první třídy, již je možné si rezervovat termín a čas zápisu a to na tel… více informací
Zpět

Masopustní úterý v ŠD

Zpět na seznam článků
  1. února proběhlo ve školní družině „Masopustní úterý“. Již v pondělí si děti v rámci odpoledního programu vytvořily masky a dozvěděly se několik zajímavostí z této tradiční události spojené s dobrým jídlem, všeobecným veselím a rejem masek, která se dostala až na seznam nehmotných památek UNESCO. V úterý hned po obědě se oblékly děti do masek a rej mohl začít. Užily si několik soutěží jednotlivců, dvojic i skupin jako byl tanec s míčkem mezi čely, židličkovaná naruby, běh s medvědími tlapkami nebo míčkem na lžičce a další.Za každé vítězství dostaly děti malou sladkou odměnu. Děti si zábavné masopustní odpoledne moc užily.                                                Irma Vaňková

Galerie