více informací

40 Nej

Zpět na seznam článků

V pátek 21. června 2024 se vybraní žáci z celé školy vydali na výlet za odměnu. Celkem 40 žáků, kteří byli vybráni na základě svých vynikajících studijních výsledků, příkladného chování a aktivního zapojení do školních aktivit, mělo příležitost užít si dopoledne plné zábavy a sportu v Mostě.

Program začal hned ráno, kdy se žáci spolu s doprovázejícími učiteli vydali školním autobusem směrem do Mostu. První zastávkou bylo populární centrum lasergame, kde žáci mohli vyzkoušet své strategické schopnosti a týmovou spolupráci. Rozdělili se do několika týmů a pustili se do vzrušujícího boje v aréně plné neonových světel a skrytých úkrytů. Hráči museli využít rychlosti, přesnosti a taktiky, aby získali co nejvíce bodů pro svůj tým. Atmosféra byla napjatá, ale přátelská a všichni si hru naplno užili.

Po napínavém zážitku z lasergame se skupina přesunula na druhou část programu – bowling. Bowlingové dráhy byly připraveny a žáci se s nadšením pustili do hry. Někteří ukázali, že jsou zdatnými hráči, zatímco jiní si užívali zábavu a smích, který hru doprovázel.

Celé dopoledne bylo pro žáky nejen odměnou za jejich úsilí a snahu během školního roku, ale také příležitostí strávit čas se svými spolužáky mimo školní prostředí, posílit přátelství a vytvořit si nezapomenutelné zážitky.