více informací
Zpět

Český den proti rakovině

Zpět na seznam článků

Ve středu 15. května 2024 se na naší škole konala akce, která nejen přitáhla pozornost žáků a pedagogů, ale především podtrhla důležitost solidarity a boje proti rakovině.

Žáci a zaměstnanci se zapojili do akce s nadšením a aktivně podporovali prodej květů měsíčku lékařského, symbolu naděje a solidarity v boji proti rakovině. Tato květina, s léčivými vlastnostmi, symbolizuje i sílu a odhodlání v boji s nemocí.

Významnou součástí akce byla i spolupráce s místními firmami a obchůdky, které se zapojily do podpory této věci. Jejich účast podtrhla důležitost propojení komunity a podnikání s veřejnými záležitostmi a zdůraznila, že boj proti rakovině je úkolem, který spojuje všechny.

Akce Český den proti rakovině na naší škole tak nejen zviditelnila význam této problematiky, ale především vyjádřila naději a solidaritu, které mohou být klíčem k úspěchu v boji s touto nemocí.


Galerie