Važení rodiče budoucích žáků první třídy, již je možné si rezervovat termín a čas zápisu a to na tel… více informací
Zpět

Den otevřených dveří - 15.3.2023

Zpět na seznam článků

Stalo se již tradicí, že naše škola v polovině března pořádá DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. V letošním roce tento den připadl na středu 15. 3. 2023. Škola i školka nabídla možnost podívat se do obou budov a zúčastnit se dopolední výuky a činnosti. Na základní škole v tento den probíhal projektový den zaměřený na průřezová témata, kdy žáci byli rozděleni napříč ročníky. V odpoledních hodinách měli zájemci možnost prohlédnout si prostory školy i její vybavení, otestovat si své schopnosti a dovednosti v nejrůznějších odvětvích a tématech. Nejen malí šikulové, ale mnohdy i jejich rodiče si vyzkoušeli chemické pokusy či otestovali svou zručnost ve školní dílně. Ve třídách pak vyzkoušeli angličtinu, protáhli svá těla, zahráli si na boomwhackers, snažili se rozluštit hlavolamy či pracovat na interaktivní tabuli a také naprogramovat robota. Ve školní kuchyňce jim pak za odměnu naši žáci udělali palačinku. Kromě budoucích prvňáčků a jejich rodičů k nám zavítali i žáci bývalí či zájemci, kteří zvažují do naší školy přestup.


Galerie