Rozhodnutí o přijetí dětí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2023/2024 více informací
Zpět

Dopravní soutěž mladých cyklistů - II. kategorie

Zpět na seznam článků

Ve čtvrtek 11.5.2023 proběhla Dopravní soutěž mladých cyklistů, tentokrát pro žáky II. stupně. Soutěž probíhala úplně stejně, jako pro žáky nižších ročníku. Úkolem bylo získat co nejnižší počet trestných bodů v jednotlivých disciplínách. Naší školu reprezentovali Štěpánka Vandírková, Jana Podhráská, Petr Fryček a Tobiáš Tvrdek. Celá tato čtyřčlenná parta měla možnost si touto soutěží projít již minulý rok.

I přes zkušenosti z loňského roku jsme se umístili opět na pátém místě, jako tomu bylo loni, ale tentokrát s nižším počtem trestných bodů. Škol do soutěže bylo zapojeno patnáct. Na závěr byli vyzváni Petr a Tobiáš jako nejlepší cyklisté Mostecka se stejným počtem trestných bodů na rozstřel. Kluci měli za úkol v co nejdelší době projet daný úsek. S rozdílem pěti vteřin si nakonec trofej nejlepšího cyklisty odnesl Petr Fryček, který ji získal i v loňském roce.

Dopoledne se vydařilo a pořadatelům děkujeme.


Galerie