více informací
Zpět

Halloween

Zpět na seznam článků

Nejstrašidelnější večer roku – Halloween! A naše škola se tomuto dni rozhodla postavit čelem a připravila pro své žáky den plný vzrušení a výuky s temným nádechem. Naši učitelé, sami v kostýmech, vyučování přizpůsobili speciálnímu dni a zařadili do svých hodin netradiční činnosti (hledání pokladu, dlabání dýní, tematické úkoly, výbuchy, …). Téměř všichni žáci i učitelé se oblékli do nejrůznějších kostýmů, od klasických monstrózních postav až po skupinové tematické kostýmy – herní postavy nebo Kámen, Nůžky a Papír. Při společném focení nechyběly ani příšerné grimasy a výrazné rekvizity.

Pro milovníky kreativity a dovedností byly na odpoledne připraveny strašidelné dílničky. Žáci mohli vytvořit vlastní strašidelné dekorace nebo halloweenské pochoutky, například hrozivé jablečné pusinky a dýňovou polévku a vše zapíjeli lektvarem proti zlobení.

A jaký by byl Halloween bez hororových filmů? Večer byl završen promítáním tří temnějších snímků Mrtvá nevěsta Tima Burtona, Noční můra v Elm Street a Vetřelec.

Všem děkujeme za kreativní zapojení, skvělé masky a úžasnou atmosféru.


Galerie