více informací
Zpět

Jarmark slečny Žofie

Zpět na seznam článků

Dne 13. května proběhl tradiční školní jarmark na zahradě školy. Byla to skvělá příležitost, jak propojit žáky, rodiče, učitele a zároveň si užít spoustu zábavy a vyzkoušet si nové zařízení v podobě laserového gravírovacího stroje.

Různorodost stánků nabízející výrobky žáků, dobroty a další produkty přispěla k bohatému kulturnímu zážitku. Soutěže a hry přilákaly rodiče, prarodiče i děti všech věkových kategorií a poskytly příležitost pro zdravou soutěživost a sdílení radosti. Návštěvníci mohli relaxovat na trávníku, vychutnávat si připravené zákusky a poslouchat hudbu, což vytvářelo příjemnou a uvolněnou atmosféru.

Celkově lze jarmark považovat za úspěšné setkání, které přineslo do školního prostředí radost a pohodu a posílil pouta mezi žáky, učiteli a rodiči.

Děkujeme všem za podporu naší školy.


Galerie