Školní kolo recitační soutěže

Ve čtvrtek 15.02.2024 se jako každý rok konalo školní kolo recitační soutěže, které se zúčastnili žáci prvního i druhého stupně, aby svými uměleckými výkony okouzlili publikum, které dodalo soutěžícím velkou míru podpory a soutěži tu správnou energii. Žáci soutěžili v několika různých kategoriích. Tři nejlepší z každé kategorie se pak mohli těšit na zasloužené uznání a ocenění za jejich úžasný výkon. I když v některých kategoriích bylo méně účastníků než v ostatních, ducha soutěže to nijak nezkalilo. Každý žák, bez ohledu na počet konkurentů, předvedl skvělý výkon a úsilí, které do příprav vložil, bylo zřejmé.

VÝSLEDKY:

KATEGORIE 1 (1. TŘÍDA)

1. místo – Štěpán Šiman

KATEGORIE 2 (2. TŘÍDA a 3. TŘÍDA)

1. místo – Lucie Rákosová

2. místo – Eduard Ondráček

3. místo – Natálie Koutná

KATEGORIE 3 (4. TŘÍDA a 5. TŘÍDA)

1. místo – Tereza Hollmotzová

2. místo – Jiří Syka

3. místo – Julie Kubačová

KATEGORIE 4 (6. TŘÍDA a 7. TŘÍDA)