K6B - vybíjená

Jako každý školní se zúčastňujeme soutěže K6B, který je určen pro žáky prvního stupně. Jako třetí disciplínou byla v pondělí 11. 2. 2019 vybíjená. Vypravili jsme se proto do tělocvičny Základní školy v Hamru, kde si žáci 4. a 5. ročníku zahráli vybíjenou. Družstev bylo celkem osm, takže si kapitán z každé školy vylosoval svou skupinu, ve které poměřili síly se soupeři. Naší skupinu obsadily školy ZŠ Hamr, ZŠ Janov a ZŠ s rozšířenou výukou jazyků. Bohužel se nám nepodařilo být tak rychlé a bystré jako protihráči, ale i přesto se v našem družstvu našli opravdové hráči. Tudíž jsme ve skupiny skončili jako poslední, ale jen o jeden pouhý bod. Zápas se ZŠ Ruská, která prohrála ve skupině A, jsme s přehledem vyhráli.