Dopravní soutěž mladých cyklistů I. + II. kategorie

Ve čtvrtek 5.5.2022 byla opět možnost po dvou letech vyrazit na cyklistickou soutěž do Mostu na Dopravní hřiště. V tento den se sešly děti, které dle věku spadaly do kategorie I., tudíž to byli žáci prvního stupně. Naší školu reprezentovali tito žáci – Sofie Malíčková, Lea Šuberová, Ondřej Polívka a Jakub Černý. Byli naprosto skvělí, především v jízdě podle pravidel silničního provozu. Konkurence byla veliká, přihlášených škol bylo dokonce 18. Naši žáci vybojovali krásné 4. místo. V úterý 10.5.2022 pokračovala Dopravní soutěž mladých cyklistů a to kategorie II. Naši reprezentanti byli Štěpánka Vandírková, Jana Podhráská, Tobiáš Tvrdek a Petr Fryček. V této kategorii už byli žáci zkušenější, a proto rozdíly ve výsledcích byly jen minimální. Škol bylo celkem 15 a my získali úžasné 5. místo. Ale největší úspěch měl Petr Fryček, který získal titul nejlepšího cyklisty, od pořadatelů si odnesl plnou tašku sportovních doplňků a trofej. Všem moc děkujeme a těšíme se na příští rok.

předchozí | | |

Novinky ZŠ - akce školy

Vážení rodiče,

Aktuální počet žáků: Aktuální počet dětí MŠ: Adresa:

Created by © 2014 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign