Rozloučení s devátou třídou na zámku Jezeří

Opět jsme se rozloučili s devátou třídou. Navázali jsme na tradici a rozdali jsme si poslední základkové vysvědčení ve společnosti paní ředitelky, pana starosty, učitelského sboru a rodičů na terase zámku Jezeří. Deváťáci během tohoto roku museli prokázat velkou samostatnost a pracovitost, kterou potvrdili úspěšným přijetím na střední školy. Po nezbytných proslovech, vzájemném předání dárků a vydání vysvědčení jsme se vyfotili, naposledy rozloučili a nyní už studenti vyrazili se svými rodina do prázdninových dnů. Každý třídní učitel si projde loučením se svou třídou. My na druhém stupni jsme převzali dětičky a do světa vypouštíme téměř dospělé osobnosti se svými názory neobroušenými životní zkušeností. Čtyři roky s mou třídou jsem si velmi užíval a přeji svým dětem do života mnoho štěstí.

předchozí | | | | | | |