Slavnostní zahájení školního roku

Zahájení školního roku 2020/21 proběhlo v naší škole v úterý 1. 9. 2020 ve třídách, kde žáky přivítali po prázdninách třídní učitelé. O něco slavnostněji začal nový školní rok pro 20 prvňáčků. Ti se sešli v doprovodu svých rodičů v Kulturním domě v Horním Jiřetíně. V úvodu přivítal prvňáčky místostarosta města Bc. Jiří Beneš. Rodiče i žáky přišla pozdravit také p. ředitelka školy ing. Klára Křivánková, která jim popřála hodně úspěchů a samé jedničky. Třídní učitelka Irma Vaňková děti představila, uvítala a předala pamětní listy, které jim budou připomínat první den ve škole. Prvňáčci převzali od zastupitelů města tašky s nezbytnými pomůckami a trička s logem školy. Na závěr si všichni společně zazpívali. Po slavnostním uvítání v KD se děti už bez doprovodu rodičů přesunuly do budovy školy, prohlédly si svojí třídu a poprvé se posadily do školních lavic. Všichni svůj první den ve škole zvládli na jedničku.

předchozí | | | |