Třídní akce 2. třída

Úterní dopoledne se žáci 2. třídy zúčastnili zábavného a sportovního dopoledne na atletickém hřišti v Horním Jiřetíně. Mohli si vyzkoušet několik sportovních činností. Házeli míčkem, granátem a diskem. Za zmínku stojí hod Matěje Žáži, který hodil míčkem 14,6 metrů. Poté se žáci přesunuli na skok do písku, kde jsme se neskutečně pobavili. Některé kreace skoků a dopadů byly opravdu kuriózní. Ale i zde musím zmínit skok Leonky Šuberové, která skočila 1,72 metrů. Po občerstvení si žáci vytvořili společné fotky s rouškou a vrhli se na fotbalový zápas, kde svým vlastním tělem bránila v brance Sofie Malíčková a proti ní se postavil do druhého brankoviště Ondřej Rákos. Nakonec se Sofie bránila lépe a tím zápas rozhodla. Všichni se společně bavili a zakončili celé dopoledne koupenou sladkou tečkou.