Třídní akce 5. třída

Letošní konec školního roku si žáci vzhledem k opatřením Ministerstva zdravotnictví moc neužili. O to víc se těšili na společný pěší výlet uskutečněný v posledním týdnu v úterý 23. 6. 2020, kterého se mohli zúčastnit i žáci, kteří v posledním období do školy nechodili. Na cestě k Janovské pekárně si povídali a využívali toho, že mají kolem sebe zase spoustu kamarádů a spolužáků. Po svačině a odpočinku si zamlsali v nedalekém obchodě. Sluníčko dětem přálo, a tak se zmrzlina či nanuk hodily. Cesta zpět kolem rybníka se neobešla bez alespoň namočených nohou. Po hrázi si chlapci uspořádali závody v běhu a děvčata si vymýšlela různé kreativní pózy pro focení. Všichni si užili moc pěkné společné dopoledne. Výletu se zúčastnilo 22 žáků.