Ve středu 13. března 2024 se naše škola otevřela široké veřejnosti v rámci Dne otevřených dveří. Návštěvníci měli jedinečnou možnost nahlédnout do běžného chodu školy a zažít atmosféru, která u nás panuje.

Dopolední program byl věnován ukázkám výuky v různých předmětech. Rodiče a zájemci o studium tak mohli sledovat, jak probíhá výuka matematiky, jazyků, dějepisu, informatiky a dalších. Učitelé zodpovídali dotazy a prezentovali různé metody a aktivity, které ve výuce používají.

Odpoledne se program zaměřil na zábavu a interaktivní aktivity. Návštěvníci si mohli vyzkoušet moderní technologie, zahrát si deskové hry, vyzkoušet si pokusy, zapojit se do tvořivých dílen a zkusit si vyrobit vlastní drobnosti. Pro zahřátí a potěšení chuťových pohárků nechyběly ani lahodné palačinky, které s láskou připravili žáci ve školní kuchyňce.

Celý Den otevřených dveří se vydařil a my jsme rádi za velký zájem a hojný počet návštěvníků. Věříme, že si každý odnesl příjemný dojem a že se někteří z nich v budoucnu stanou součástí naší školní komunity.

Děkujeme za vaši návštěvu!