Třídní schůzka pro rodiče budoucí 1. třídy více informací
Zpět

Aktuality

Český den proti rakovině

Pondělí, 20.05.2024

Ve středu 15. května 2024 se na naší škole konala akce, která nejen přitáhla pozornost žáků a pedagogů, ale především podtrhla důležitost solidarity a boje proti rakovině. Žáci a zaměstnanci se zapojili do akce s nadšením a aktivně podporovali prodej květů měsíčku lékařského, symbolu naděje a solid…

Jarmark slečny Žofie

Pondělí, 20.05.2024

Dne 13. května proběhl tradiční školní jarmark na zahradě školy. Byla to skvělá příležitost, jak propojit žáky, rodiče, učitele a zároveň si užít spoustu zábavy a vyzkoušet si nové zařízení v podobě laserového gravírovacího stroje. Různorodost stánků nabízející výrobky žáků, dobroty a další produkt…

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Pátek, 03.05.2024

Ve čtvrtek 2. 5. 2024 se konala na dopravním hřišti v Mostě dopravní soutěž mladých cyklistů, které se zúčastnilo 15 škol z celého okresu Most. Naši školu reprezentovali 4 žáci: Adéla Šnorová, Anna Pechová, Jiří Syka a Martin Titlbach, kteří se s nadšením a odhodláním pustili do náročných disciplín.…

Fond Sidus

Pátek, 03.05.2024

Nedávno se v naší škole uskutečnila veřejná sbírka pro Fond Sidus, která se zasazuje o dlouhodobou pomoc nemocným a potřebným. Sbírka probíhala formou prodeje předmětů, jako jsou baterky, propisky, záložky a obrázkové publikace. Hlavním cílem sbírky bylo shromáždit finanční prostředky na podporu ak…

McDonald´s Cup

Pondělí, 29.04.2024

Dne 25. dubna 2024 se naši školní fotbaloví nadšenci z první, druhé a třetí třídy zapojili do fotbalového turnaje McDonald ‘s Cup. Sportovního ducha naši žáci nezapřeli, a díky tomu se jim podařilo porazit skoro všechny ostatní týmy, kterých nebylo málo. Po náročných zápasech se naši fotbalisté dost…

Vlaštovkiáda

Čtvrtek, 25.04.2024

Úterní odpoledne 23. 4. 2024 strávilo 6 žáků naší školy soutěžením na 28. ročníku Vlaštovkiády, kterou pořádala SOŠ Schola Humanitas v Litvínově. Tříčlenná družstva soutěžila v přírodovědné, zeměpisné i sportovní oblasti na 15 stanovištích. Máme velkou radost z 2. místa, které se podařilo vybojovat …

Den Země

Čtvrtek, 25.04.2024

V rámci oslav Světového Dne Země se žáci vydali do ulic naší obce s cílem přispět k ochraně životního prostředí. Během akce Den Země, která se konala v pondělí 22. dubna, se žáci rozdělili do skupin a v rámci dobrovolného úsilí sbírali odpadky, které se nacházely ve veřejných prostranstvích. Cílem t…

Zápis do 1. třídy

Čtvrtek, 25.04.2024

Ve dnech 3. a 4. dubna se u nás ve škole odehrál důležitý okamžik pro mnoho rodin – zápis do první třídy. Tato událost představuje první krok pro mnoho dětí na jejich cestě k vzdělání a osobnímu rozvoji. Rodiče s dětmi přicházeli do školní budovy, která byla plná očekávání a radosti. Děti, které brz…

MaRS - Cvičební maraton s roztoušenou sklerózou

Pondělí, 25.03.2024

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Ponožkový den - Světový den Downova syndromu

Čtvrtek, 21.03.2024

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Přejít na stránku: 1