Rozhodnutí o přijetí dětí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2023/2024 více informací
Zpět

Jarmark slečny Žofie + zahradní slavnost

Zpět na seznam článků

Ve pondělí 15. května proběhl na školním dvoře, v kuchyňce a školních dílnách tradiční jarní Jarmark slečny Žofie a zahradní slavnost. Žáci v rámci hodin výtvarné, pracovní výchovy a také na kroužcích připravili několik druhů výrobků, které vybraní žáci prezentovali návštěvníkům jarmarku. V letošním roce prodej proběhl formou stíracích losů. Na jarmarku si mohli všichni zakoupit nápoje a pochutiny, které připravili zaměstnanci a žáci školy.

Ve školních dílnách probíhaly dvě výtvarné dílny – výroba šperků a přívěsku. Pro aktivní děti byly připraveny soutěže, za splnění všech úkolů byla pro žáky připravena malá odměna.

Děkujeme všem rodičům a občanům Horního Jiřetína, kteří přišli naši akci podpořit a užít si společně květnové odpoledne.
                                                          


Galerie