Rozhodnutí o přijetí dětí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2023/2024 více informací
Zpět

„Bezpečné léto“ – beseda s preventistkou v ŠD

Zpět na seznam článků

Ve středu 24. června odpoledne proběhla pro obě oddělení školní družiny beseda s preventistkou městské policie v Litvínově p. Hejčovou na téma: Bezpečné léto. S preventistkou se děti setkávají pravidelně každý rok a na její návštěvu se vždy velmi těší. I tentokrát připomněla dětem několik důležitých pravidel, kterými se řídit právě v létě a o prázdninách. Promluvila o chování dětí na komunikacích, na hřišti, v dopravních prostředcích, jak se chovat v lese, co sbírat a nesbírat, kde zapalovat oheň a kde ne. Při pohybových hrách procvičila jejich postřeh, smysly, znalosti dopravních značek, zahrála si s dětmi ve skupinkách letní Doble.  Na závěr všechny děti odměnila reflexními páskami.

Irma Vaňková


Galerie