Školní akademie

Závěr školního roku, před tím než si žáci odnesou domů plody své práce v podobě vysvědčení se uskutečnila 26.6. 2019 „Školní akademie aneb čeština královna překladu“. Téma bylo cílené na českou verzi původně cizojazyčné písně, kdy se oba hity prolnuly v jeden a věřte vybírat bylo z čeho. Možná stojí za zmínku píseň, kterou si prozpěvuje kdejaká slečna „ All about that bass“ od Meghan Trainor a ano protějšek české verze „ Mám boky jako skříň“ Ewy Farné. V tomto duchu se odehrávala celá akademie. Každá třída si zvolila svůj výběr a taneční koktejl se mohl začít míchat, hlavním barmanem byl Petr Stefan . Letošní rok nás zasáhl ať už méně nebo více jednou legendou a to frotmanem skupiny Queen, který nás provázel celou akademií. Rodiče neskrývali slzy dojetí.