McDonald´s Cup

Ve středu 27.4.2022 a ve čtvrtek 28.4.2022 se po dlouhé Covidové době opět odehrál fotbalový zápas „23. ročník Mc Donald´s Cup“. Ve středu si své fotbalové zdatnosti jeli vyzkoušet starší žáci, a to ze 4. a 5. ročníku. V našem týmu si dokonce zahrálo jedno děvče, žákyně 4. třídy Lea. Na velkém fotbalovém hřišti v Mostě – Souš bylo připraveno hned několik malých, kde se celé dopoledne odehrávaly zápasy všech týmů v několika skupinách. Čtvrtek probíhal taktéž, fotbal si tentokrát zahráli žáci mladší. Kluci z 1., 2. a 3. třídy se probojovali až k postupu, kde si zahráli o 3. místo. Tento zápas byl pro ně velice důležitý a dali do něj opravdu 100%, byl ale naprosto vyrovnaný a proto musely rozhodnout následné penalty. Výsledky fotbalu: Starší žáci 8. místo Mladší žáci 4. místo Zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se další sportovní akci.

Novinky ZŠ - akce školy

Vážení rodiče,

Aktuální počet žáků: Aktuální počet dětí MŠ: Adresa:

Created by © 2014 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign