Recitační soutěž - školní kolo

Ve čtvrtek odpoledne 17. 2. 2022 proběhlo po dvouleté odmlce školní kolo recitační soutěže. Recitačního klání se zúčastnilo celkem 40 žáků od 1. do 6. třídy. Malé i velké recitátory přišli podpořit rodiče, paní učitelky i spolužáci. Děti soutěžily celkem ve čtyřech kategoriích a porota vůbec neměla lehké rozhodování. V první kategorii žáků 1. třídy se porotě nejvíce líbila Andělka Krásná, Viktorka Kotzová a Eda Ondráček. V druhé kategorii 2. a 3. třídy byl nejlepší Theo Sýkora, Terezka Holmotzová a Adélka Šnorová, ve třetí kategorii 4. a 5. třídy Nicola Štancová, Sofča Malíčková a Míra Lucák. Čtvrtou kategorii zastupovaly Zuzka Čejková a Lenka Lucáková. Přednášející byli odměněni diplomem a sladkostmi. Všichni si užili společné pěkné odpoledne.

Novinky ZŠ - akce školy

Vážení rodiče,

Aktuální počet žáků: Aktuální počet dětí MŠ: Adresa:

Created by © 2014 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign